<< strona główna

 

Jak sięgam pamięcią, zawsze w naszym domu były psy - najpierw małe kundelki, później rasowe (ale bez papierów) "wilczury", aż po długich dyskusjach zapadła decyzja o zakupie Sznaucera Olbrzyma. Była to suka Ch.PL ZGROZA "Czarny Gangster", urodzona 01.04.1984r. W latach 1985-1988 budziła zachwyt na wystawowych ringach. 

 

We wrześniu 1992r. nasza hodowla powiększyła się o sukę Ch.PL LIMA "z Hofiaru" - sznaucer średni czarny.

 

 Olbrzymim sukcesem naszej hodowli średniaków był pies Ch.PL LOBO Replika - 12 x CACIB.

 

 Następnym rozdziałem są nasze sznaucery miniaturowe czarne. Pierwszą przedstawicielką była w 1996r. OLIVIA "Androis". Jej córka i wnuczki do dzisiaj cieszą nasze oczy podczas psich harców.

 

 Jak Państwo widzicie, zakupy pierwszych przedstawicielek poszczególnych ras były zawsze dokonywane z najlepszych źródeł, co w połączeniu z trafnym doborem reproduktora pozwalało na postęp w jakości naszej hodowli.

 

 Szanowni Państwo, wymieniłem tylko pierwszych przedstawicieli poszczególnych ras w naszej hodowli, rozumie się, że przez nasz dom przewinęło się ich bardzo wiele. O każdym miałbym dużo do powiedzenia - gdyby Państwa interesował jakiś szczególny egzemplarz, jego pochodzenie, historia, sukcesy - wtedy zapraszam do działu Kontakt. Będzie mi bardzo miło powspominać - jest o czym.     

 

 

więcej...

 mapa strony

 

2007